• Kategorie
  • Szukaj
  • Pręt kompozytowy zbrojeniowy 10mm

Pręty kompozytowe zbrojeniowe żebrowane 10mm Podana cena dotyczy krążka, w którym znajduje się 50 mb pręta. Zalety prętów kompozytowych: Wielokrotnie lżejsze...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 95 szt.
Waga 8 kg.
205.00
szt. Do przechowalni
Alternatywa stali - Kompozytowy pręt zbrojeniowy
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność 199 szt.
Waga 14 kg.
343.00 -1% 340.00
szt. Do przechowalni

Obecnie trudno jest sobie wyobrazić budowę jakiegokolwiek obiektu użytkowego czy inżynieryjnego bez wykorzystania w projekcie elementów konstrukcyjnych z betonu zbrojonego. To zaś sprawia, że dziś jednym z najczęściej poszukiwanych materiałów są pręty zbrojeniowe. Tradycyjnie wykorzystywane były te stalowe, jednak obecnie, w dobie postępu technologicznego, coraz powszechniej stosowane są w tym zakresie wyroby kompozytowe. Są bowiem lżejsze i smuklejsze, posiadają też wiele innych zalet, co czyni je rozwiązaniem cenionym w branży budowlanej. Nie zaskakuje więc fakt, że dostępne w ofercie naszego sklepu pręty zbrojeniowe kompozytowe 10 mm cieszą się tak dużym zainteresowaniem – tym bardziej że stanowią sprawdzoną alternatywę dla prętów stalowych A III o średnicy 14 mm.

Pręty zbrojeniowe kompozytowe 10 mm – nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie na Twoją budowę

Pręt kompozytowy 10 mm oferowany w naszym Centrum Budowlanym w nawojach o długości 100 metrów bieżących to produkt, który doskonale sprawdza się do zbrojenia betonu. Jest to wyrób, powstający z zespolenia włókna szklanego oraz żywicy epoksydowej, a połączenie wyjątkowych właściwości tych dwóch materiałów sprawia, że wyróżnia się on pożądanymi w branży budowlanej parametrami technicznymi. Na uwagę zasługuje tutaj przede wszystkim duża wytrzymałość na obciążenia i naprężenia, przy jednocześnie niewielkim ciężarze własnym kompozytowych prętów zbrojeniowych 10 mm. Taka alternatywa umożliwia stworzenie lżejszych konstrukcji oraz eliminuje ryzyko korozji zbrojenia.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że oferowany w tej kategorii wyrób o średnicy 10 mm nie przewodzi prądu oraz bardzo dobrze łączy się z betonem. Dzięki temu może być z powodzeniem wykorzystany wszędzie tam, gdzie ze względu na założenia projektowe i warunki nie ma technicznej możliwości użycia zbrojeniowych produktów stalowych. Zbrojenia kompozytowe są tańsze od stalowych, a ich transport i montaż są łatwiejsze, co również wpływa na popularność tego komponentu w branży budowlanej.

Centrum Budowlane Uni-Drew – najlepsze materiały do zbrojenia betonu

Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba poszukująca wysokiej jakości materiałów budowlanych mogła zaopatrzyć się w naszym sklepie we wszystko to, czego potrzebuje do realizacji swojego projektu. Polecamy między innymi proponowane w tej kategorii kompozytowe pręty zbrojeniowe 10 mm w nawojach po 100 m.b. Jest to produkt o wyjątkowych parametrach, bez którego trudno jest sobie wyobrazić wykonanie nowoczesnych, solidnych i bezpiecznych konstrukcji betonowych. Zapraszamy serdecznie!