• Kategorie
  • Szukaj
  • Pręt kompozytowy zbrojeniowy 7mm

Szukasz rozwiązań na miarę XXI wieku, które sprawią, że m.in. Twój obiekt będzie wykonany w jak najlepszy sposób? Podczas budowy bądź gruntownego remontu na pewno przydadzą się solidne pręty zbrojeniowe kompozytowe, które są świetną alternatywą dla modeli wykonanych ze stali. Oferowane przez nas produkty w tej kategorii dostępne są w wersji 7 mm, która odpowiada prętom stalowym A III o średnicy 11 mm. Niemniej jednak zależy nam, abyś znalazł jak najlepszy produkt, dlatego też w pozostałych kategoriach naszego sklepu internetowego znajdziesz także inne średnicy, w przypadku pytań lub wątpliwości służymy pomocą!

Pręty kompozytowe zbrojeniowe żebrowane 7mm Podana cena dotyczy krążka, w którym znajduje się 50 mb pręta. Zalety prętów kompozytowych: Wielokrotnie lżejsze ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 100 szt.
Waga 6 kg.
125.00
szt. Do przechowalni
Zbrojenie tańsze niż stal - Pręty zbrojeniowe kompozytowe 7 mm. Nowoczesne zbrojenie z kompozytu to alternatywa dla drożejącej stali. Pręty kompozytowe 7mm zastępuj...
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność 200 szt.
Waga 8 kg.
220.00
szt. Do przechowalni

Pręty zbrojeniowe kompozytowe – zastosowanie

Produkty tego typu można wykorzystać podczas budowy i remontu różnorodnych obiektów. Najczęściej są to zbrojenia kompozytowe różnego rodzaju betonu. Oferowane przez nas komponenty z powodzeniem znajdują zastosowanie w przypadku:

  • budowli morskich, podziemnych oraz specjalnych,
  • obiektów mieszkaniowych i przemysłowych,
  • budownictwa drogowego oraz wodno-kanalizacyjnego,
  • wzmacnia elementów żelbetonowych,
  • kotwienia,
  • wykonywania m.in. słupów oświetleniowych, płyt ogrodzeniowych itp. z prefabrykatów betonowych.

Pręt kompozytowy 7 mm wykorzystywany najczęściej do zbrojenia fundamentów ma szerokie zastosowanie w wielu branżach m.in. dzięki licznym właściwościom i świetnym parametrom technicznym, które przemawiają na korzyść tego rozwiązania.

Zalety prętów kompozytowych

Wykonane zostały z trwałego kompozytu — włókna szklanego oraz żywicy epoksydowej. Sprawia to, że pręty zbrojeniowe 7 mm są wytrzymalsze od stali, a do tego aż 9 razy lżejsze co znacząco ułatwia transport, a także wpływa na niższy koszt przewozu. Oczywiście produkty te poza tymi jakże istotnymi zaletami, mają również wiele innych korzyści. Należy nadmienić, że pręty zbrojeniowe kompozytowe 7 mm są odporne na korozję, nie przewodzą prądu elektrycznego, są transparentne dla fal radiowych, mrozoodporne, bardzo trwałe, wykazujące świetną przyczepność do betonu oraz są stosunkowo wygodne w montażu.

UNI-DREW - znajdź produkty idealne dla siebie

Z nami Twoja budowa nabierze rozpędu! Poza prętami kompozytowymi zbrojeniowymi 7 mm znajdziesz u nas mnóstwo innych produktów, które przydadzą się podczas majsterkowania, remontów i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego! Działamy w tej branży od 20 lat, a za nami stoi doświadczenie i pasją, którymi chętnie się dzielmy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź nie wiesz, który model wybrać to z chęcią pomożemy i podpowiemy najlepsze rozwiązanie! Zachęcamy do kontaktu i oczywiście zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego.