• Kategorie
  • Szukaj
  • Pręt kompozytowy zbrojeniowy 8mm

Pręty kompozytowe zbrojeniowe żebrowane 8mm Podana cena dotyczy krążka, w którym znajduje się 50 mb pręta. Zalety prętów kompozytowych: Wielokrotnie lżejsze ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 100 szt.
Waga 4 kg.
154.00
szt. Do przechowalni
Alternatywa stali - Kompozytowy pręt zbrojeniowy
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność 200 szt.
Waga 10 kg.
260.00 -8% 240.00
szt. Do przechowalni

Branża budowlana to obszar, w którym chętnie i często wykorzystuje się zdobycze technologii. Pozwalają one bowiem zoptymalizować czas i koszty pracy, a także wpłynąć korzystnie na jakość realizowanych zadań. Prezentowane w tej kategorii pręty zbrojeniowe kompozytowe to przykład zaimplementowania takich nowoczesnych rozwiązań w budownictwie. Są to komponenty o średnicy 8 mm, które doskonale zastępują tradycyjne produkty stalowe A III o średnicy 12 mm. Lekkie, odporne na korozję oraz nieprzewodzące elektryczności, kompozytowe pręty zbrojeniowe 8 mm doskonale sprawdzają się do wzmacniania betonu.

Czy pręt kompozytowy 8mm będzie dobrym zamiennikiem dla produktu ze stali?

Jest to pytanie, które dość często zadają nasi Klienci, a odpowiedź na nie może być tylko jedna - oczywiście, że tak! Kompozytowe pręty zbrojeniowe 8 mm produkowane z połączenia włókna szklanego oraz żywicy epoksydowej, to obecnie jedno z najpopularniejszych nowoczesnych rozwiązań stosowanych w budownictwie. Tego typu elementy konstrukcyjne znakomicie sprawdzają się jako materiał do wzmacniania konstrukcji betonowych i stanowią świetną alternatywę dla produktów zbrojeniowych ze stali. Mają wiele zalet, dzięki którym są atrakcyjną opcją do wykorzystania w projektach budynków użytkowych czy też obiektów inżynieryjnych.

Przede wszystkim ich cena jest niższa i nie zmienia się tak szybko i niespodziewanie jak cena wyrobów stalowych, co ułatwia planowanie budżetu. Ponadto wyróżniają się pożądanymi wśród tego typu materiałów konstrukcyjnych parametrami technicznymi oraz długą żywotnością. Nie ulegają biodegradacji, ponieważ są odporne na korozję, a ich niewielka waga ułatwia transport i montaż. Kompozytowe pręty zbrojeniowe 8 mm nie przewodzą prądu, są więc optymalnym rozwiązaniem w sytuacjach, kiedy kluczowa dla funkcjonalności budowanego obiektu jest izolacyjność elektryczna.

Pręty zbrojeniowe kompozytowe w ofercie Centrum Budowlanego Uni-Drew

Dostępne w naszej ofercie materiały do wzmacniania konstrukcji betonowych to wysokiej jakości produkty z włókna szklanego i żywicy epoksydowej. Pręt kompozytowy 8 mm sprzedawany w Centrum Budowlanym Uni-Drew w krążkach po 100 metrów bieżących to bardzo dobry zamiennik dla stalowego pręta A III o średnicy 12 mm. Odpowiednio wykorzystany, zapewni konstrukcji stabilność oraz wytrzymałość, bez zbędnych obciążeń oraz obaw o to, że w kontakcie z niekorzystnymi czynnikami ulegnie korozji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w przypadku pytań dotyczących kompozytów zbrojeniowych oraz do złożenia zamówienia na wybrany wariant.