• Kategorie
  • Szukaj
  • Siatka zbrojeniowa z kompozytu

Siatka Kompozytowa Ø 3mm, Oczko 100mm Wielokrotnie lżejsze i wytrzymalsze od tradycyjnej stali, niekorodujące, łatwe w transporcie Dane techniczne: Średnica ...
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność 60 szt.
Waga 1 kg.
595.00
szt. Do przechowalni

Lekka, wytrzymała i znacznie łatwiejsza w obróbce niż tradycyjny produkt stalowy. Siatka zbrojeniowa kompozytowa do wylewek i do posadzki prezentowana w tej kategorii to wysokiej jakości materiał o wyjątkowych parametrach technicznych. Choć jest to nowość na polskim rynku budowlanym, wyrób ten już zdążył zwrócić uwagę fachowców z branży, którzy chętnie korzystają z tego rozwiązania. Fakt ten w zasadzie nie zaskakuje, ponieważ kompozytowa siatka zbrojeniowa z włókna szklanego ma właściwości, dzięki którym możliwe jest nie tylko efektywniejsze wykonanie wylewek i posadzek, ale też lepsza optymalizacja kosztów ich realizacji.

Siatka zbrojeniowa kompozytowa do wylewek i do posadzki

Prezentowana w ofercie naszego Centrum Budowlanego siatka zbrojeniowa z włókna szklanego to produkt innowacyjny i wszechstronny, który można z powodzeniem wykorzystać między innymi podczas realizacji wylewek i posadzek betonowych. Skutecznie wzmacnia tego typu konstrukcje, zapewniając im długą żywotność. Jest odporna na działanie wielu niekorzystnych czynników, w szczególności dużych obciążeń oraz korozji, co sprawia, że podnosi odporność powierzchni na pękanie.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że siatka zbrojeniowa kompozytowa do wylewek i do posadzki jest znacznie lżejsza od tradycyjnych, produkowanych ze stali wyrobów, dzięki czemu zarówno jej transport, jak i montaż nie sprawiają problemów. Wszystko to dzięki odpowiednio dobranym materiałom, czyli włóknom szklanym oraz żywicy epoksydowej, które poddane obróbce metodą pultruzji pozwalają na uzyskanie kompozytu o nieprzeciętnych walorach użytkowych. Warto też zaznaczyć, że jest znacznie łatwiejsza w obróbce od swojego stalowego odpowiednika. Ze względu na swoje przeciwkurczliwe właściwości, jest szczególnie ceniona w projektach zakładających wykonanie ogrzewania podłogowego.

Centrum Budowlane Uni-Drew – sprzedawca siatki zbrojeniowej z włókna szklanego

Kompozytowa siatka zbrojeniowa z włókna szklanego do wylewek i do posadzki to produkt, który od niedawna dostępny jest na polskim rynku, jednak już zdążył na dobre wpisać się na listę materiałów niezbędnych na każdej budowie. Nie mogło więc zabraknąć tego wyrobu również w naszej ofercie. Proponowana w tej kategorii kompozytowa siatka zbrojeniowa składa się z wykonanych z włókna szklanego prętów o średnicy 4 mm, a te związane są w oczka o średnicy jednego centymetra. Dzięki takim parametrom perfekcyjnie spełniają swoje zadanie i mogą być z powodzeniem wykorzystane do wzmocnienia nie tylko wylewek i posadzek betonowych, ale też ścian. Zapraszamy do złożenia zamówienia w Centrum Budowlane Uni-Drew!