• Beckers Designer Colour Frappe 2.5L lateksowa

Symbol: frappe
92.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 1
Paczkomaty InPost 1
Kurier DPD Pobranie 5
Dostępność 2 szt.
Waga 4 kg

Zamówienie telefoniczne: 694 225 462

Zostaw telefon

Beckers Designer Colour Frappe 2,5l

Emulsja marki Beckers z serii Designer Colour to wysokiej jakości, wodorozcieńczalna farba lateksowa.

Farba przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów. Wydziela nieznaczny zapach podczas aplikacji i schnięcia. Daje piękny efekt matowego wykończenia. Tworzy powłokę odporną na mycie wodą z dodatkiem detergentu. Farbę bardzo łatwo się nakłada. Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru. Jest wysoce wydajna.

Przeznaczenie

Do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej, w tym w obiektach szkolno-wychowawczych (szkoły, przedszkola itd.), obiektach służby zdrowia oraz zakładach usługowych. Można stosować do malowania takich powierzchni jak: płyty kartonowo-gipsowych, tynki cementowo-wapienne, jak również do renowacji starych wymalowań. Produkt nadaje się również do dekoracyjnego malowania betonu.

Czas schnięcia

W temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 2 godziny. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 4-godzinny odstęp czasu. Niska temperatura, podwyższona wilgotność oraz słaba wentylacja wydłużają czas schnięcia.


Wydajność
Sposób rozcieńczenia
Czas pełnego wyschnięcia (h)
Czas schnięcia w dotyku (h)
Czas pomiędzy położeniem drugiej warstwy (h)
  • 4
 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.