• Kategorie
  • Szukaj
  • Pręt kompozytowy zbrojeniowy 11mm

Stawiamy na innowacyjność i ekologię w budownictwie, dlatego też na wirtualnych półkach naszego sklepu znajdziesz nowoczesne pręty zbrojeniowe kompozytowe. W tej kategorii przygotowaliśmy komponenty o średnicy 11 mm, które są smuklejszą i lżejszą alternatywą produktów wykonanych ze stali (A III o średnicy 16 mm), dzięki nim wzmocnisz m.in. beton i z powodzeniem wykorzystasz je podczas rozmaitych prac budowalnych zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i obiektów przemysłowych czy też użyteczności publicznej.

Zbrojenie tańsze niż stal - Pręty zbrojeniowe kompozytowe 11 mm. Nowoczesne zbrojenie z kompozytu to alternatywa dla drożejącej stali. Pręty kompozytowe 11 mm zastę...
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność 200 szt.
Waga 19 kg.
565.00 -20% 450.00
szt. Do przechowalni

Ekologiczny i nowoczesny zamiennik prętów ze stali — pręt kompozytowy 11 mm

Stal była w ten sposób wykorzystywana przez wiele lat i pomimo jej niewątpliwych zalet, pojawił się materiał, który ma ich znacznie więcej — kompozyt. Pręt zbrojeniowy 11 mm wykonany został z włókna szklanego oraz żywicy epoksydowej. Dzięki temu połączeniu produkt jest ekologiczny, trwały, odporny na korozję oraz nie przewodzi prądu. Dodatkowo na jego korzyść przemawia znacznie niższa waga, co przekłada się na łatwość montażu oraz koszty transportu – mniejsze ładunki, to zdecydowanie niższe kwoty za przewóz. W naszej ofercie znajdziesz zbrojeniowy pręt kompozytowy 11 mm w krążkach po 100 metrów bieżących.

Dlaczego warto zdecydować się na pręt kompozytowy?

Uniwersalność, wielofunkcyjność, liczne zalety oraz ekologia. To najważniejsze elementy przemawiające za prętem zbrojeniowym kompozytowym 11 mm. Najczęściej wykorzystuje go się go do zbrojenia betonu, ale z powodzeniem można je wykorzystać podczas kotwienia i wzmacniania elementów żelbetonowych. Dzięki temu, że nie przewodzą prądu, świetnie sprawdza się w obiektach, w których liczy się izolacyjność elektryczna. Co więcej, wykazują bardzo dobrą odporność na zmieniającą się temperaturę, nie tracąc przy tym swoich właściwości. Warto również nadmienić, że nie ulegają biodegradacji i są długowieczne, dzięki czemu jest to świetna alternatywa dla stali.

Pręty zbrojeniowe kompozytowe w ofercie UNI-DREW

Na pozostałych kategoriach naszego sklepu znajdziesz także modele o innej średnicy. Pręt kompozytowy 11 mm to nowoczesne rozwiązanie na miarę budownictwa XXI wieku. Właściwie zamocowany zapewni Ci stabilną i wytrzymałą konstrukcję, decydując się na niego nie będziesz musiał martwić się ewentualną korozją. Pręty zbrojeniowe kompozytowe 11 mm pomogą Ci podczas niejednej budowy czy też remontu. Masz pytania? Może nie jesteś pewien, który produkt wybrać? Nasz zespół z przyjemnością pomoże w całym procesie zakupowym oraz odpowie na pytania dotyczące naszej oferty! Już dziś zobacz jakich produktów potrzebujesz i zamów je w naszym sklepie! Serdecznie zapraszamy!