• Robot koszący Stalco Perfect RMP950 S-98702

Symbol: S-98702
4500.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 5
Kurier DPD Pobranie 5
Dostępność 1 szt.
Waga 11 kg

Zamówienie telefoniczne: 694 225 462

Zostaw telefon

Nowoczesność i oszczędność czasu w Twoim grodzie - Robot koszący Stalco RMP950.


 

image

Urządzenia RMP650 oraz RMP950 to nowoczesne roboty koszące marki Stalco Perfect oferujące idealny stosunek jakości, parametrów pracy oraz atrakcyjnej ceny. Dzięki temu pozwolą cieszyć Ci się zadbanym ogrodem bez zmartwień i dużej ilości pracy.

 

 

 

 

 

 

Roboty koszące marki Stalco Perfect posiadają zintegrowany panel wyświetlacza oraz przycisków pozwalających na łatwą obsługę. Poprzezaplikację mobilną można uzyskać bardziej zaawansowane ustawienia oraz sterować robotem koszącym zdalnie przezWifi lub Bluetooth. Aplikacja jest dostępna do pobrania za pośrednictwem sklepów z aplikacjami iOS lub Android. Z jej pomocą można sporządzić indywidualny plan koszenia na poszczególny dzień, włączyć lub wyłączyć robota koszącego, sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub obecny stan pracy maszyny. Dodatkowo za pośrednictwem aplikacji możemy ustawić aż do 4 stref koszenia, a nawet określić za jaki czas po opadach deszczu robot koszący powinien wrócić do pracy.


Nowoczesne oprogramowanie i algorytm koszenia sprawiają, że trawa koszona jest zawsze pod innym kątem, dzięki czemu trawnik pozostaje czysty i zdrowy. Najnowsze aktualizacje oprogramowania można łatwo wgrać za pomocą nośnika USB lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.


Funkcja koszenia krawędzi prowadzi robot koszący wzdłuż przewodu granicznego i pozwala na utrzymanie odpowiedniej długości trawy również na obrzeżach naszego trawnika. Z poziomu aplikacji możemy dostosować częstotliwość funkcji koszenia krawędzi do tygodniowego harmonogramu pracy urządzenia

 

W górnej części maszyny znajduje się pokrętło regulacji wysokości koszenia, które można ustawić w zakresie od 20 mm do 60 mm, co daje możliwość indywidualnego dostosowania wysokości trawy w naszym ogrodzie.

 

Wysokiej jakości silnik bezszczotkowy jest bardzo cichy w trakcie pracy, dzięki czemu robot emituje hałas na poziomie poniżej 55dB. Nie przeszkadza on sąsiadom lub nam podczas wypoczynku na tarasie.

 

Amortyzowana obudowa pochłania większość uderzeń w przypadku kontaktu z przeszkodą, a czujnik od razu wysyła informację do elektroniki. Inteligentne oprogramowanie na bieżąco dokonuje korekty toru jazdy i pomaga maszynie w łatwy sposób ominąć przeszkodę

 

Robot koszący został również wyposażony w ręczny system zatrzymania maszyny, dzięki czemu w razie potrzeby naciskając czerwony przycisk na górze robota koszącego można natychmiast przerwać jego pracę. Dodatkowo maszyna posiada zabezpieczenie kodem PIN co chroni ją przed nieautoryzowanym uruchomieniem lub zmianą ustawień. Robot wyposażony jest również w czujniki przechylenia lub przewrócenia, dzięki czemu maszyna wyłącza się automatycznie gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie pracy.

CECHY I ZALETY:

- Cicha praca

- Czujnik deszczu

- Funkcja sterowania z aplikacji WiFi 2,4G+ Bluetooth 4.0

- Automatyczny powrót do bazy

- Regulacja wysokości koszenia

- Możliwość ustawienia czterech stref koszenia

- Zabezpieczenie kodem Pin

- Zaawansowane czujniki zapewniające bezpieczeństwo i efektywność pracy.

 


image

Akcesoria w zestawie: Stacja ładowania, Kołki do montażu stacji ładowania 6szt.,Zasilacz, Przewód graniczny 170m, Kołki do montażu przewodu granicznego 230szt.,zestaw ostrzy tnących 3+6szt. wraz z śrubami montażowymi, Listwa dystansowa do wyznaczania odległości

 

image

 

DANTE TECHNICZNE:

- Obszar koszenia: do 900m2

- Napięcie znamionowe: 20V

- Typ akumulatora: Li-Ion

- Pojemność akumulatora: 5 Ah

- Prędkość obrotowa talerza bez obciążenia: 2800obr/min

- Średnica koszenia: 180mm

- Wysokość koszenia: 20-60mm

- Pozycje wysokości koszenia: 5

- Maksymalne nachylenie terenu: 20st./36%

- Najwęższe możliwe przejście: 0,8m

- Metoda koszenia: Mulczowanie

- Komunikacja: WiFi 2,4G+ Bluetooth 4.0

- Aplikacja: Tak

- Metoda konfiguracji : Klawiatura/Aplikacja

- Ilość Harmonogramów: 1

- Czas ładowania: 120min

- Waga: 8,2 kg

- Hałas: <55dB

- Stopień ochrony kosiarki: IPX5

- Stopień ochrony stacji ładującej : IPX4

- Stopień ochrony zasilacza: IP67

 


image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.